Společně vybereme tu nejvhodnější wordpressovou šablonu a následně ji uzpůsobíme přesně vám na míru. K dokonalosti doladěný web po grafické, funkční a textové stránce. Pomohu Vám i s výběrem domény nebo hostingu.

12
Dokončené weby
600
Hodin práce
12
Spokojených klientů

12 webů

60
Šálků kávy

Zpětná vazba na Váš web

5 900 Kč

Komplexní a přehledná analýza Vašich webových stránek s cílem zvýšení konverzního poměru a uživatelské přívětivosti. Až 95% českých webů a e-shopů má konverzní poměr kolem 1%. Utrácíte tak peníze za reklamu, která sice návštěvu přivede, ale nestane se z něj zákazník. Pokud chcete lépe hospodařit se svými penězi a nechcete již házet zákazníkovi klacky pod nohy, je ten nejvyšší čas začít na svém webu pořádně pracovat. Výstup auditu máte ode mě garantovaný do 1 týdne od objednávky. 

Prozkoumejte náš nejnovější web pro klienta Dveře Brno, který se zabývá prodejem a montážemi interiérových dveří, podlah a zárubní.

Co vám mohu nabídnout. Proč byste se měli rozhodnout právě pro mě.

Zkušenosti

Pomohu vám projít cestou e-commerce, ať už jste začínající nebo pokročilý e-shopař nebo firma.

Flexibilita

S klienty si nastavuji taková pravidla, že jsem díky nim velmi flexibilní. Projekty dotahujeme do konce.

Rychlost

Jdeme rovnou na věc, nečekáme až se něco stane a zbytečně nechodíme kolem horké kaše.

Upřímnost

Mluvím na rovinu, jak se věci mají a zároveň se dokáži do vaší situace vžít.

Přečtěte si úspěšné případovky plné praktických ukázek mojí práce, jak jsme s klienty postupovali ruku v ruce a krok za krokem.

Pište, volejte – co je Vám bližší. V klidu si sedneme, probereme situaci a nastavíme spolupráci tak, aby vám dávala smysl.