Stavím weby na WordPressu a eshopy na Shoptetu. Společně doladíme Váš web k dokonalosti. Rovněž rád pomohu s projektovým řízením eshopu.

1
Wordpress

Webové stránky

Společně vybereme tu nejvhodnější wordpressovou šablonu a následně ji uzpůsobíme přesně vám na míru. K dokonalosti doladěný web po grafické, funkční a textové stránce.

2
Shoptet

Dokonalý eshop

Jako Shoptet Partner Vám pomohu se správou a laděním současného eshopu, s přechodem na Shoptet od konkurence nebo s nastavením eshopu začínajícímu shopteťákovi.

3
Školení na míru

Projektové řízení

Dotažení webových projektů k dokonalosti. Nechte komunikaci se třetími stranami na mě. Postarám se o to, aby se váš web spustil včas nebo aby ten současný klapal jako hodinky.

Zpětná vazba na Váš eshop

5 900 Kč

Komplexní a přehledná analýza Vašich webových stránek s cílem zvýšení konverzního poměru a uživatelské přívětivosti. Až 95% českých e-shopů má konverzní poměr kolem 1%. Utrácíte tak peníze za reklamu, která sice návštěvu přivede, ale nestane se z něj zákazník. Pokud chcete lépe hospodařit se svými penězi a nechcete již házet zákazníkovi klacky pod nohy, je ten nejvyšší čas začít na svém webu pořádně pracovat. Výstup auditu máte ode mě garantovaný do 1 týdne od objednávky. 

Co vám mohu nabídnout. Proč byste se měli rozhodnout právě pro mě.

Zkušenosti

Pomohu vám projít cestou e-commerce, ať už jste začínající nebo pokročilý e-shopař nebo firma.

Flexibilita

S klienty si nastavuji taková pravidla, že jsem díky nim velmi flexibilní. Projekty dotahujeme do konce.

Rychlost

Jdeme rovnou na věc, nečekáme až se něco stane a zbytečně nechodíme kolem horké kaše.

Upřímnost

Mluvím na rovinu, jak se věci mají a zároveň se dokáži do vaší situace vžít.

Přečtěte si úspěšné případovky plné praktických ukázek mojí práce, jak jsme s klienty postupovali ruku v ruce a krok za krokem.

Pište, volejte – co je Vám bližší. V klidu si sedneme, probereme situaci a nastavíme spolupráci tak, aby vám dávala smysl.