Audit webu je tu pro ty z Vás, kdo chtějí zjistit, jaké jsou příčiny špatně fungujícího webu a jaká jsou řešení k jeho zlepšení. Jistě se často ptáte, proč Váš web není dostatečně konverzní, proč máte vysokou míru okamžitého opuštění, je web dostatečně UX friendly, neháži zákazníkům zbytečně klacky pod nohy, jak je to s indexací webu ve vyhledávačích a tak dále… a přesně toto jsou jedny z mnoha otázek, na které Vám najdu pomocí analytiky a mých letitých zkušeností odpovědi. Výstup webového auditu ode mě máte garantovaný do 1 týdne od objednání. Následně si audit společně projdeme a vše si dopodrobna vysvětlíme.

25
Dokončených auditů
8
Let zkušeností
12
Analytických nástrojů
7
Zpracováno za 7 dní

Zpětná vazba na Váš web

5 900 Kč

Komplexní a přehledná analýza Vašich webových stránek s cílem zvýšení konverzního poměru a uživatelské přívětivosti. Až 95% českých webů a e-shopů má konverzní poměr kolem 1%. Utrácíte tak peníze za reklamu, která sice návštěvu přivede, ale nestane se z něj zákazník. Pokud chcete lépe hospodařit se svými penězi a nechcete již házet zákazníkovi klacky pod nohy, je ten nejvyšší čas začít na svém webu pořádně pracovat. Výstup auditu máte ode mě garantovaný do 1 týdne od objednávky. 

Co vám mohu nabídnout. Proč byste se měli rozhodnout právě pro mě.

Zkušenosti

Pomohu vám projít cestou e-commerce, ať už jste začínající nebo pokročilý e-shopař nebo firma.

Flexibilita

S klienty si nastavuji taková pravidla, že jsem díky nim velmi flexibilní. Projekty dotahujeme do konce.

Rychlost

Jdeme rovnou na věc, nečekáme až se něco stane a zbytečně nechodíme kolem horké kaše.

Upřímnost

Mluvím na rovinu, jak se věci mají a zároveň se dokáži do vaší situace vžít.

Přečtěte si úspěšné případovky plné praktických ukázek mojí práce, jak jsme s klienty postupovali ruku v ruce a krok za krokem.

Pište, volejte – co je Vám bližší. V klidu si sedneme, probereme situaci a nastavíme spolupráci tak, aby vám dávala smysl.