Podívám se na Vaše dosavadní marketingové kroky, vyhodnotíme si je a následně nastavíme takovou marketingovou strategii, která Vám pomůže v dalším rozvoji a monetizaci.

1
Výkonnostní marketing a SEO

Správa marketingových kampaní

Profesionální správa PPC reklamy na Googlu/Seznamu, Bidding na zbožových srovnávačích Heureka/Zboží.cz, reklama na sociálních sítích, SEO a copywriting.

2
Marketing s láskou

Soft marketing a zákaznická péče

Pomohu Vám nastavit takovou komunikaci se zákazníky, aby Vás zákazníci milovali. Nastavíme komunikační jazyk, profilování firmy, transakční emaily i grafiku.

3
Školení na míru

Marketingová školení pro firmy

Chcete proškolit sebe nebo svůj tým, abyste si mohli spravovat marketing interně vlastními silami? Mám pro Vás připravené školení na řadu marketingových témat a nástrojů.

Audit reklamních kampaní jen za

3 900 Kč

Komplexní a přehledná analýza Vašich dosavadních marketingových aktivit napříč všemi online kanály. Skvělá volba pro ty, co pro své podnikání využívají výkonnostní reklamu od PPC reklamy na Googlu/Seznamu, přes zbožové srovnávače Heureka/Zboží.cz, až po sociální sítě. Jako bonus ode mě navíc dostanete i SEO analýzu Vašeho webu. Závěry z analýzy následně můžeme společně aplikovat anebo bude sloužit jako odrazový můstek pro Vašeho marketingového specialistu. Výstup auditu máte ode mě garantovaný do 1 týdne od objednávky. 

Co vám mohu nabídnout. Proč byste se měli rozhodnout právě pro mě.

Zkušenosti

Pomohu vám projít cestou e-commerce, ať už jste začínající nebo pokročilý e-shopař nebo firma.

Flexibilita

S klienty si nastavuji taková pravidla, že jsem díky nim velmi flexibilní. Projekty dotahujeme do konce.

Rychlost

Jdeme rovnou na věc, nečekáme až se něco stane a zbytečně nechodíme kolem horké kaše.

Upřímnost

Mluvím na rovinu, jak se věci mají a zároveň se dokáži do vaší situace vžít.

Přečtěte si úspěšné případovky plné praktických ukázek mojí práce, jak jsme s klienty postupovali ruku v ruce a krok za krokem.

Pište, volejte – co je Vám bližší. V klidu si sedneme, probereme situaci a nastavíme spolupráci tak, aby vám dávala smysl.