Chtěli byste prodávat své zboží na eshopové platformě Shoptet? Potřebujete přizpůsobit design eshopu a dovést ho k dokonalosti po grafické, funkční a textové stránce? Pomohu vám eshop naplnit produkty. Pomohu vám s přechodem od vašeho současného poskytovatele. Nabízím i kompletní projektové řízení eshopových projektů na míru. Jako odborník na Shoptet vám mohu nabídnout i školení k administraci eshopu.  Pomohu Vám i s výběrem domény nebo hostingu.

Z Vašeho Shoptet e-shopu vymáčknu maximum, jak po grafické, funkční, tak marketingové stránce. Napište si o konzultaci nebo kdykoliv zavolejte. Jsem Vám k dispozici.

Zpětná vazba na Váš e-shop

5 900 Kč

Komplexní a přehledná analýza Vašich webových stránek s cílem zvýšení konverzního poměru a uživatelské přívětivosti. Až 95% českých e-shopů má konverzní poměr kolem 1%. Utrácíte tak peníze za reklamu, která sice návštěvu přivede, ale nestane se z něj zákazník. Pokud chcete lépe hospodařit se svými penězi a nechcete již házet zákazníkovi klacky pod nohy, je ten nejvyšší čas začít na svém webu pořádně pracovat. Výstup auditu máte ode mě garantovaný do 1 týdne od objednávky. 

Co vám mohu nabídnout. Proč byste se měli rozhodnout právě pro mě.

Zkušenosti

Pomohu vám projít cestou e-commerce, ať už jste začínající nebo pokročilý e-shopař nebo firma.

Flexibilita

S klienty si nastavuji taková pravidla, že jsem díky nim velmi flexibilní. Projekty dotahujeme do konce.

Rychlost

Jdeme rovnou na věc, nečekáme až se něco stane a zbytečně nechodíme kolem horké kaše.

Upřímnost

Mluvím na rovinu, jak se věci mají a zároveň se dokáži do vaší situace vžít.

Pište, volejte – co je Vám bližší. V klidu si sedneme, probereme situaci a nastavíme spolupráci tak, aby vám dávala smysl.