Pomáhám e-shopům navyšovat tržby a zisk díky efektivnímu online marketingu. Pomohu Vám pokud potřebujete nakopnout svůj e-shop výkonnostní PPC reklamou na Googlu a Seznamu, podpořit bidding na zbožových srovnávačích Heureka či Zboží.cz, zviditelnit se reklamou na sociálních sítích Facebook či Instagram, nebo dlouhodobě pracovat na svém SEO a skvělých textech. Základem pro mě je poznat Váš produkt, služby, čísla, procesy a seznámit se s dosavadními výsledky. Následně společně vytvoříme marketingovou strategii, napasujeme ji na STDC koncept, a pustíme se do aktivní správy jednotlivých marketingových kanálů. Ozvěte se mi a pustíme se do toho.

1
Kampaně na Googlu a Seznamu

PPC reklama

Profesionální správa PPC reklamy na Googlu a Seznamu. Buďte vidět na internetu a prodávejte od prvního okamžiku spuštění kampaní.

2
Heureka a Zboží.cz

Zbožové srovnávače

Chcete být na zbožových srovnávačích vidět? Zařídím vám maximální spárovanost produktů a biddovací strategii do horních pater.

3
Newslettery jedna báseň

E-mailing

Nejlevnější a nejvýdělečnější forma marketingu. Pravidelné rozesílky, automatické kampaně, transakční emaily.

4
Reklama na Facebooku a Instagramu

Sociální sítě

Najdu Vám na sociálních sítích Vaši cílovku, okouzlím ji parádně vypadajícími reklamami a přivedu je k Vám na web.

5
SEO a copywriting

Chytrý marketing

Posunu Vás v organickém neplaceném vyhledávání o úroveň výš díky SEO optimalizaci pro vyhledávače ruku v ruce s chytrým copywritingem.

6
Jednorázová konzultace

Osobní setkání

Tři hodiny u kávy nabité konzultacemi o tom, co Vás u vašeho marketingu aktuálně trápí a jak Vás posunout dále. Cena 3 000 Kč.

47
Spokojených klientů
8
Let zkušeností
12
Certifikací
1000000
Investováno každý měsíc

Audit reklamních kampaní

3 900 Kč

Komplexní a přehledná analýza Vašich dosavadních marketingových aktivit napříč všemi online kanály. Skvělá volba pro ty, co pro své podnikání využívají výkonnostní reklamu od PPC reklamy na Googlu/Seznamu, přes zbožové srovnávače Heureka/Zboží.cz, až po sociální sítě. Jako bonus ode mě navíc dostanete i SEO analýzu Vašeho webu. Závěry z analýzy následně můžeme společně aplikovat anebo bude sloužit jako odrazový můstek pro Vašeho marketingového specialistu. Výstup auditu máte ode mě garantovaný do 1 týdne od objednávky.

Co vám mohu nabídnout. Proč byste se měli rozhodnout právě pro mě.

Zkušenosti

Pomohu vám projít cestou e-commerce, ať už jste začínající nebo pokročilý e-shopař nebo firma.

Flexibilita

S klienty si nastavuji taková pravidla, že jsem díky nim velmi flexibilní. Projekty dotahujeme do konce.

Rychlost

Jdeme rovnou na věc, nečekáme až se něco stane a zbytečně nechodíme kolem horké kaše.

Upřímnost

Mluvím na rovinu, jak se věci mají a zároveň se dokáži do vaší situace vžít.

Přečtěte si úspěšné případovky plné praktických ukázek mojí práce, jak jsme s klienty postupovali ruku v ruce a krok za krokem.

Pište, volejte – co je Vám bližší. V klidu si sedneme, probereme situaci a nastavíme spolupráci tak, aby vám dávala smysl.