Audit e-shopu je tu pro ty z Vás, kdo chtějí zjistit, jaké jsou příčiny špatně fungujícího e-shopu a jaká jsou řešení k jeho zlepšení. Jistě se často ptáte, proč Váš e-shop není dostatečně konverzní, proč máte vysokou míru okamžitého opuštění, je e-shop dostatečně UX friendly, neháži zákazníkům zbytečně klacky pod nohy, jak je to s indexací e-shopu ve vyhledávačích a tak dále… a přesně toto jsou jedny z mnoha otázek, na které Vám najdu pomocí analytiky a mých letitých zkušeností odpovědi. Výstup eshopového auditu ode mě máte garantovaný do 1 týdne od objednání. Následně si audit společně projdeme a vše si dopodrobna vysvětlíme.

25
Dokončených auditů
8
Let zkušeností
12
Analytických nástrojů
7
Zpracováno za 7 dní

Zpětná vazba na Váš e-shop

5 900 Kč

Komplexní a přehledná analýza Vašich webových stránek s cílem zvýšení konverzního poměru a uživatelské přívětivosti. Až 95% českých webů a e-shopů má konverzní poměr kolem 1%. Utrácíte tak peníze za reklamu, která sice návštěvu přivede, ale nestane se z něj zákazník. Pokud chcete lépe hospodařit se svými penězi a nechcete již házet zákazníkovi klacky pod nohy, je ten nejvyšší čas začít na svém webu pořádně pracovat. Výstup auditu máte ode mě garantovaný do 1 týdne od objednávky. 

Co vám mohu nabídnout. Proč byste se měli rozhodnout právě pro mě.

Zkušenosti

Pomohu vám projít cestou e-commerce, ať už jste začínající nebo pokročilý e-shopař nebo firma.

Flexibilita

S klienty si nastavuji taková pravidla, že jsem díky nim velmi flexibilní. Projekty dotahujeme do konce.

Rychlost

Jdeme rovnou na věc, nečekáme až se něco stane a zbytečně nechodíme kolem horké kaše.

Upřímnost

Mluvím na rovinu, jak se věci mají a zároveň se dokáži do vaší situace vžít.

Přečtěte si úspěšné případovky plné praktických ukázek mojí práce, jak jsme s klienty postupovali ruku v ruce a krok za krokem.

Pište, volejte – co je Vám bližší. V klidu si sedneme, probereme situaci a nastavíme spolupráci tak, aby vám dávala smysl.